Zdjęcia składu z Tomkiem Budzyńskim

Okładka "Non Stopu" nr 9/1984; autora zdjęcia nie podano; na drugiej stronie fotkę opatrzono komentarzem: "Wokalista grupy SIEKIERA na scenie w Jarocinie. Szczęśliwie, zamiast tasaka dzierży w dłoni mikrofon"

   
   

zdjęcia Tomka Budzyńskiego z Jarocina 84, wykonane przez Darka "Suchego" Suchodolskiego - technicznego zespołu Idee Fixe:
- na zdjęciu z prawej strony u góry rozmowa Budzyńskiego z Robertem Brylewskim - właśnie w Jarocinie w 1984 r. obaj się poznali i pojawiła się idea założenia wspólnego zespołu;
- na zdjęciu górnym z lewej strony - Budzyński rozmawia z niejakim Lolem, ponoć "wciąż aktualną legendą puławskiego undergroundu", blisko związanym z Siekierą (dzięki za info dla Radka Sączka)
- na zdjęciach dolnych Tomek na zbiorowym, "rodzinnym" zdjęciu muzyków uczestniczących w festiwalu.

Jarocin 84: Tomek Budzyński i Janek Pachucy (malarz punkowy, ekstremalny jak Siekiera, bliski przyjaciel Adamskiego; cholernie legendarna postać). Autorem zdjęcia jest Jacek Barcz, a zostało opublikowane w magazynie "Foto" nr 2/1986 (ogromne podziękowania dla Radka Sączka i Lola)

zdjęcie, zamieszczone na wkładce do EP-ki "Atak"


zdjęcie z folderu festiwalu w Jarocinie 1984; podpis: "Weseli drwale - Siekiera"; folder ze zbiorów grega-k (zob. skan całej strony z folderu poświęconej zespołowi)fotka przesłana przez Konrada de Ruttie - dzięki


fotki przesłane przez Klaudka Oleksiuka (z lewej - "Zarzewie", z prawej - "Nowa Wieś") - wielkie dziękiSiekiera z W. Chełstowskim z Jarocina'84; autor zdjęć nieznany; pierwsze zdjęcie - "Non Stop" nr 9/1984, podpis: "Siekiera (genialna nazwa) i sympatyzujący z zespołem fryzurą Wlater Chełstowski"; fotka druga pochodzi z kalendarza muzycznego "Rock 1986" (z kolecji Konrada de Ruttie i Mariusza Pieszyńskiego - dzięki ogromne)Siekiera z Jarocina'84:
1. fot. Grzegorz Ostrowski; "Jazz Forum" nr 5/1984
2. fot. z Gazety Młodych z 1984 r.
3. Siekiera i przyjaciele w trakcie festiwalu; zdjęcie z okładki LP Jarocin '88, prod. Polskie Nagrania 1989

Rozmiar: 5760 bajtów Rozmiar: 8429 bajtów
Siekiera na Róbrege'84, autorzy zdjęć nieznani:
1 - "Non Stop" nr 11/1984, podpis: "Malownicza Siekiera";
2 - niezidentyfikowany fanzin ( dzięki dla Michała Kostrzewy)
3 - "Gazeta Młodych" 1984 r. (dzięki dla Krzysztofa Nieporęckiego)